Elektronik Sigara Likiti

Posted by vapemanlikit 10/07/2017 0 Comment(s)

Elektronik Sigara Likiti

Artık normal sigara kullanımının zararlarından kurtulmak istiyorsanız, elektronik sigara likit keyfi tam sizlere göre. Uzmanların özel olarak tasarlayıp ürettiği elektronik sigaralar ile normal sigara kullanımını durdurabileceksiniz. Nasıl oluyor diyorsanız, bu konuyu açıklığa kavuşturmak oldukça kolay.

Bahsetmekte olduğumuz elektronik sigara, kullanımı ile birlikte, likitleri sayesinde sizlere nikotin ihtiyacınızı karşılayacak şekilde yardımcı olmaktadır. Bu likitler içerisinde ki nikotin oranları ile sizlere farklı şekilde sunulmaktadır. Mesela bunlar arasında yer alan vapeman likit, yaprak tütünü ile sizlere, 0 mg, 3 mg ve 6 mg olmak üzere 3 farklı şekilde nikotin oranı sunmaktadır. Sizler ihtiyaçlarınıza göre bu nikotin oranlarından faydalanabilirsiniz.İlk başlarken

İlk başlarken elbette ki sigaraya göre nikotin oranı düşük olduğu için sizlere biraz farklı gelebilir. Eğer ki bu şekilde olacağını düşünüyorsanız, 6 mg nikotin oranına sahip olan elektronik sigara likit kullanmanız önerilir. İlerleyen zamanlarda nikotin oranı 3 mg düşürülmeli ve 2-3 aylık süreç sonrasında 0 mg nikotine gelinmelidir. Böylelikle nikotin kesilmeli ve bir müddet nikotinsiz likitler kullanılmalıdır.

Daha sonra da kendinizi deneyerek elektronik sigaraya da son vererek, daha sağlıklı bir yaşama merhaba diyebilirsiniz. Bahsettiğimiz ürün seçenekleri ve fiyat seçeneklerine, www.vapemanlikit.com adresimizden ulaşabilmeniz mümkündür.

Write a Comment